Заходи у МІМ-Київ

Спільнота МІМ-Київ - це сприятливе середовище для бізнес-взаємодії. Бізнес-школа МІМ-Київ постійно організовує для своєї спільноти заходи, що спрямовані на спілкування у професійному колі, налагодження нових контактів, обмін досвідом, формування нових ідей та думок. Формат таких заходів дуже різноманітний.

Бізнес-клуб

До виступів у бізнес-клубі запрошуються провідні бізнесмени, експерти, громадські діячі, митці України. Тематика дискусій між учасниками бізнес-клубу не обмежується виключно управлінською та діловою - тут обговорюються проблеми суспільного розвитку, духовних цінностей, мистецтва тощо.

Маркетинг-кафе

Серія зустрічей для професійних спільнот. Учасники заходу у форматі загальної дискусії зможуть обговорити найновіші тренди та найактуальніші проблеми у сфері маркетингу. Захід спрямовано на співробітників та керівників маркетингових підрозділів компаній з усіх сегментів ринку.

Менеджмент-кафе

Серія зустрічей для професійних спільнот. Захід направлений в першу чергу на удосконалення управлінських навичок менеджера, що проходить в форматі обговорень та дискусій на актуальні проблеми у сфері управління.

HR-кафе

Серія зустрічей для професійних спільнот. Цей формат для фахівців сфери управління персоналом, що відбувається під гаслом «професійне спілкування у теплій компанії». Неформальний настрій заходу поєднується з активним обміном практичним досвідом.

ІТ кафе

Серія зустрічей для професійних спільнот. Формат створено для того щоб дати платформу, людям які зацікавлені в питаннях ІТ, збиратися час від часу і обговорювати якісь злободенні теми. Цей формат не тільки для ІТшників, це платформа  для тих кого цікавлять питання інформаційних технологій в бізнесі.

Захід у рамках проекту «Управлінські студії» 

Проект Межрегіональної бізнес-платформи - передбачає проведення серії тематичних міжрегіональних майстер-класів (у форматі відеомосту) із провідними експертами з метою обговорення актуальних питань управління та розвитку бізнесу та з метою демонстрації професійного рівня та складу викладачів.

Захід у рамках проекту "Єкспертна зона"

Проект Міжрегіональної бізнес-платформи - передбачає проведення круглих столів з експертами, консультантами та фахівцями з різних питань бізнесу, які висловлюють свою думку, дискутують та відповідають на питання аудиторії (у форматі відеомосту). У круглому столі приймають участь з одного боку фахівці бізнес-школи МІМ-Київ, а з іншого зовнішні експерти та консультанти, які мають величезний практичний досвід. Захід складатиметься з лекційної частини, дискусії та сесії "питань-відповідей".

Захід у форматі "Життя не тільки бізнес"

Зустрічі, які дають можливість спинитись на хвильку і нагадати собі, що життя – не тільки бізнес; вкотре поставити перед собою світоглядні питання: хто я, куди і навіщо йду?; зустрітись із цінностями, які знаходяться «над» буденністю звичних справ і водночас є близькими для кожного. Випускники, слухачі та гості МІМ-Київ обговорюють вічні питання спільно зі спікерами – видатними сучасниками: людьми мистецтва, науки, громадськими діячами та ін.

Воркшоп з кар’єрного розвитку 

Майстер-клас, присвячений кар’єрному та особистому розвитку слухачів та випускників. Сприяє отриманню та оновленню практичних знань та навичок випускників з працевлаштування та розвитку кар’єри управлінця. Завдання проекту - надання кар'єрної підтримки випускникам, розвиток співпраці МІМу з роботодавцями і рекрутинговими структурами. Інформування випускників  МІМ-Київ про актуальні тренди ринку праці, навчання базовим навичкам успішного працевлаштування і побудови кар'єри

Майстрені бізнесу 

Завдання проекту – поширення серед  МІМівців кращих практик ведення свого бізнесу, «історій успіху» випускників – підприємців, інформаційна та методична підтримка випускників-підприємців, надання їм можливості для оговорення спільних актуальних тематик управління бізнесем. Розвиток та підтримка «підприємницького мислення» серед випускників та слухачів МІМ-Київ

Захід у форматі «Технології управління 2.0»

Завдання проекту –– надання випускникам можливості обговорити нові стратегії, методи й інструменти управління в колі колег-професіоналів та обрати для себе найоптимальніші вектори розвитку. А також сприяння для випускників можливості бути «своєчасними» у мінливому світі бізнесу: вчасно ловити зміни та відповідати новим вимогам часу.

Бізнес – екскурсії до компаній

 Мета екскурсії – знайомство з кращими бізнес-практиками, зокрема, системою управління та виробничим процесом на обраному  підприємстві. Обмін досвідом, створення умов для оновлення знань та появи нових бізнес-зв’язків.

Мафія-клуб

«Салонна» командна психологічна рольова гра із детективним сюжетом. Утім, саме новачки найчастіше опиняються у найвигіднішому становищі під час гри: досконалого знання правил не потрібно, нюанси пояснює модератор за Вашим столом, а чесний вираз обличчя тільки на руку – навіть якщо у рукаві ховається карта чорної масті – ознака приналежності до мафії. Завдання проекту  – створення та розвиток неформального майданчику для спілкування випускників, слухачів та гостей МІМу