Новини за 2017 рік

22 вересня

З радістю ділимся надзвичайно важливою для нас новиною! Бізнес-школа МІМ отримала офіційне підтвердження реакредитації IQA від CEEMAN.

Відповідний сертифікат було отримано 22 вересня під час урочистої церемонії  на 25-ій CEEMAN Annual Conference, що проходила 20-22 вересня в  Ханчжоу (Китай). 

19 вересня

Про практику застосування Agile говорили на Майстернях бізнесу 18 вересня. Тема виявилася дуже актуальною. Сьогодні такі слова, як Scrum, Lean, Kanban і Agile стали неймовірно популярні в колах підприємців і менеджерів. Що ж таке філософія Agile і методологія Scrum? Чи справді це необхідність сучасних реалій або ж просто новомодна фішка, данина управлінському тренду?

18 вересня

14 вересня у МІМ пройшло маркетинг-кафе з представниками OSD Group Валентином Калашником та Лідією Гаврищук. Експерти ділилися секретами програм лояльності. Обговорили, як це допомагає стимулювати продажі, про сильні та слабкі сторони різних програм, які інструменти окупності з інвестиційної точки зору для різних моделей бізнесу.

15 вересня
Напередодні Дня фармацевтичного працівника щорічно проходить нагородження переможців галузі. Бізнес-школа МІМ-Київ багато років поспіль залишається незмінним партнером конкурсу «Панацея» та вручає нагороду найкращим у номінації «Менеджер року».
12 вересня
11 вересня розпочалася корпоративна програма «Київстар». 42 менеджери із різних підрозділів компанії протягом наступних шести місяців здобуватимуть знання із маркетингу, менеджменту, фінансів, управління персоналом та проектами.
11 вересня

Захистом проектів завершилася корпоративна програма для менеджерів «Сінево». Її особливістю стало те, що у групі були фахівці різних напрямів, в тому числі спеціалісти вузького профілю – завідувачі лабораторій, лікарі, медсестри. У складі програми, розробленої спеціально під потреби компанії, слухачі отримали знання з менеджменту, маркетингу, фінансів, управління персоналом, проектами, а також працювали над власною комунікативною ефективністю. У кінці навчання вони презентували консалтингові проекти, написані під конкретні бізнес-завдання компанії «Сінево».

18 липня

14-16 липня в Конгрес-готелі Пуща відбувся VII традиційний Форум випускників бізнес-школи МІМ. Три дні 130 МВА надихалися досвідом кращих, розширювали бізнес-контакти та налагоджували партнерські відносини.

25 червня
У рамках програми МВА студенти цього навчального року традиційно відвідали бізнес-школу Tepper університету Carnegie Mellon (Піттсбург, США), у партнерстві з якою МІМ працює вже більше 20 років. Головна мета зарубіжного модуля цього року – зрозуміти специфіку ведення бізнесу, дізнатися про інноваційні драйвери розвитку сучасних компаній.
7 червня

30 червня у МІМ-Київ стартує навчальна програма DBA – унікальний продукт на ринку бізнес-освіти України.

«DBA – це та грань між практикою та теорією бізнесу, що дає можливість піднятися на інший рівень проблем, побачити нові напрямки розвитку, щоб концентрувати на них ресурси й зусилля», – відзначає академічний директор програми DBA, професор МІМ-Київ Макс Гольцберг.

2 червня

Спільний навчальний проект МІМ-Київ, ДК «Укроборонпром» і Thunderbird School of Global Management тривав три місяці. Протягом цього часу слухачі оволодівали практичними навиками для підвищення ефективності управлінських рішень. Ділилися досвідом з учасниками програми викладачі МІМу та американські колеги.

1 червня

30 травня у Бізнес-школі МІМ-Київ відбулося вже друге у цьому році засідання фінансового клубу, в рамках програми партнерства із банком Norvik. В якості експертів виступили топ-менеджери банку Norvik: Голова правління Олівер Брамуелл, Перший віце-президент, керівник блоку «Міжнародний бізнес» Дмитро Калмиков та Олексій Александров, Старший віце-президент, керівник блоку Private Banking в Norvik Banka, випускник і викладач МІМ-Київ.

22 травня

19 травня у Бізнес-школі МІМ-Київ в рамках Міжнародного тижня Коучингу ICF досвідом ефективного застосування коучингу в житті та бізнесі ділилися провідні практики на сертифіковані коучери: Анна Драгомирецька (сертифікований професійний коуч Erickson College International), Лілія Луць (коуч ICF, NLP-практик), Лідія Радічі-Шпаковська (сертифікований коуч міжнародного класу ICF, РСС, NLP-практик), Владислав Мороз (професійний коуч (Erickson Coaching Institute), член ICF, MBA МІМ-Київ).

 

15 травня

Бізнес-школа МІМ-Київ розвиває співпрацю з Китайською народною республікою. У рамках такого партнерства у квітні МІМівці узяли участь у семінарі з комерційного циркулювання для представників країн, що розвиваються. Організаторами семінару виступили Academy of International Business Officials (AIBO), Ministry of Commerce P.R.China та The economic Joint Committee of China Commercial Stock Enterprises  (EJCCCSE).  

10 травня

Цьогоріч двотижневий навчальний закордонний модуль слухачів програми МВА для власників бізнесу відбувся у двох південноафриканських містах – Стеленбош та Йоганнесбург.

Знайомство з Африкою розпочалося у Йоганнесбурзі – індустріальному серці країни. До слова, цьогоріч навчання МІМівців відбувається тут вперше, приймала гостей GIBS Business School.
25 квітня

19 квітня у МІМ-Київ відбувся бізнес-форум «Україна-Китай», в рамках якого обговорили сучасні тенденції в українсько-китайських відносинах, практичні аспекти побудови бізнес-стосунків з Китаєм та визначали найбільш перспективні напрямки співпраці. У форумі взяли участь представники посольства КНР, Китайської торгової асоціації, компаній Huawei Ukraine, Export Growth та Fialan.

20 квітня

МІМ-Київ спільно з компанією Boyden розпочали серію зустрічей у форматі «Управлінського клубу». Гості Клубу – цікаві, успішні особистості, яким є що розповісти і які готові ділитися власним управлінським досвідом.

Першим гостем «Управлінського клубу» став відомий український бізнесмен Василь Хмельницький. Про успіхи і невдачі, управлінські рішення, підходи в менеджменті, власну мотивацію і створення ефективних команд говорили з Василем Івановичем 18 квітня у МІМ-Київ.

7 квітня
31 березня в Бізнес-школі МІМ-Київ вітали випускників програм МВА (вечірня, модульна) та SE MBA. Вони завершили свій 2-річний навчальний марафон, що супроводжувався активними дискусіями, практичними діями в аудиторіях, під час «живих кейсів», в процесі «занурення» у віртуальне бізнес-середовище Global Management Game.
5 квітня
Про діяльність «Укрпошти» «до» і «після», а також плани на майбутнє говорили з генеральним директором підприємства Ігорем Смілянським.
3 квітня

Програма передбачає проведення 3-денних семінарів для менеджерів підприємств Концерну у Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі.

31 березня

18 квітня, вівторок о 19.00 провідна бізнес школа МIM-Kyiv спільно з компанією Boyden починає серію зустрічей «Управлінський клуб». В рамках Клубу ми плануємо щомісяця запрошувати цікавих і успішних гостей.

Гість нашої першої зустрічі – людина-символ, одна з ключових персон українського бізнесу, що довгі роки була недосяжною для публічного спілкування, відомий український бізнесмен Василь Хмельницький.

29 березня
22 березня у МІМ-Київ відбулося засідання фінансового клубу «Трансформація світової банківської системи: виклики та можливості». Ділилися думками з приводу даної теми представники Norvik Banka.
29 березня

З метою посилення співпраці у південному регіоні України та сприяння взаємному розвитку МІМ-Київ та навчальний центр BST Consulting підписали Меморандум про стратегічне партнерство.

BST Consulting – консалтинговий центр, що займається управлінським консультуванням компаній та навчанням персоналу. Центр розташовується в місті Одеса і є лідером у своєму регіоні.

24 березня

З нагоди свого 50-річчя Association of MBA’s влаштувала «турне» країнами, бізнес-школи яких акредитовані асоціацією. В Україні гостей приймав МІМ-Київ.

15 березня

13 березня у МІМ-Київ розпочали навчання керівники підприємств оборонної промисловості ДК «Укроборонпром». Програма стала спільним проектом «Укроборонпрому» та Thunderbird School of Global Management в партнерстві з МІМ-Київ.

13 березня

2 березня менеджери мережі лабораторій «Сінево» розпочали навчання у МІМ-Київ. Варто зазначити, що Бізнес-школа вже має досвід успішної реалізації корпоративних програм для «Сінево». Однак нині перед менеджментом мережі стоять зовсім інші завдання, і мета навчальної програми МІМ-Київ – допомогти їх втілити. Адже саме бізнес-школа формує правильне мислення і вчить дієвим підходам в бізнесі.

10 березня

22 березня у МІМ-Київ - обговорення актуальних проблем, висновки, прогнози та живе спілкування з досвідченими банкірами. В рамках засідання «Фінансового клубу» МІМ-Київ запрошує на зустріч з провідними експертами Norvik Banka.

6 березня

Дізнайтеся 29 березня з перших уст, які трансформації відбуваються з "Укрпоштою" і яким постане підприємство перед своїми клієнтами найближчим часом. 

3 березня

У рамках серії заходів «Діалог бізнесу та влади» у МІМ-Київ відбулася кулуарна зустріч із Артуром Герасимовим, Представником Президента України у Верховній Раді. Спікер не на словах знає про умови життя бізнесу, оскільки був по обидва боки: до 2014 – у бізнесі, після – у владі. Тож це була відверта і чесна розмова «зі своїм» - представником бізнесу у владі.

1 березня

У МІМ-Київ завершилася 9-місячна корпоративна програма «Донбасенерго». Студенти прослухали навчальні курси з фінансового обліку та звітності, стратегічного та операційного менеджменту, маркетингу, управління проектами, правових аспектів бізнесу, розвитку організації та управління змінами, оцінки фінансового стану підприємства та персональної ефективності менеджера.

24 лютого

22 лютого в МІМ-Київ зустрічали нових студентів - менеджерів компанії «ІТ-Інтегратор», що надає послуги в області інформаційних технологій. Для того, щоб її співробітники були більш ефективними і побачили нові перспективи розвитку бізнесу, МІМ-Київ спільно з керівництвом «ІТ-Інтегратор» розробили програму, яка відповідає нинішнім потребам і завданням компанії.

20 лютого

Шукати відповіді на питання «Що далі?», «Яким повинен бути мій бізнес?», «Що він значить для мене особисто?» відтепер буде нова група слухачів програми SE MBA.

14 лютого
Сьогодні складно здивувати когось лідируючими позиціями компанії в рейтингах і міжнародних оглядах. Але людина «не із сфери» не завжди розуміє, що та чи інша нагорода означає, і чи можна її вважати достовірним показником якості продукту компанії. А якщо це послуга, до того ж, бізнес-освіта - тут все ще складніше
7 лютого

2 та 6 лютого у  МІМ-Київ розпочали навчання слухачі модульної і вечірньої груп МВА. 2 найближчі роки навчання топ-менеджери, власники, керівники підрозділів систематизуватимуть власний управлінський досвід, формуватимуть цілісне бачення бізнесу і втілюватимуть інші поставлені перед собою цілі. Серед слухачів МВА 2017-2019 представники енергетики, рітейлу, фарми, ІТ, агро- та автомобільного бізнесу, банківської сфери, громадського харчування та будівництва.

3 лютого

24 січня у МІМ-Київ говорили про світові тенденції у боротьбі з корупцією разом із Жан-П’єром Міном – екс-президентом швейцарського філіалу Transparency International, юрисконсультом MCE Legal (Швейцарія).

25 сiчня
Коли перед менеджерами, власниками компаній постає потреба в систематизації власного досвіду й знань, підвищенні компетенції, кращому розумінні законів і практики бізнесу, то найчастіше «дороги ведуть» їх до бізнес-школи. МІМ-Київ – найбільш титулована бізнес-школа України (нещодавно увійшла до числа 300 найкращих в світовому рейтингу Eduniversal) – пропонує  дві програми МВА. Обидві орієнтовані на діючих менеджерів з досвідом роботи, мають міжнародну акредитацію, подібне академічне наповнення, але і свої відмінності. Про особливості і зміни у програмі Senior Executive MBA (SE MBA) розповідає академічний директор програми Вячеслав Покотило.
24 сiчня

У МІМ-Київ тривають вступні випробування на навчальні програми MBA та SeniorExecutive MBA. Приймальна комісія, до складу якої входить адміністрація та професорський склад бізнес-школи, уже відібрала 50 абітурієнтів, які у лютому розпочнуть навчання на MBA-програмах.

12 сiчня

23 - 27 січня 2017 року в рамках програми East Invest 2 в МІМ-Київ відбудеться фінальна серія ділових заходів для бізнес-асоціацій EU4Business Week, за організації Бізнес-школи МІМ-Київ, Ремісничої палати України, «Business Gathering» та у партнерстві з Лігою ділових та професійних жінок України.

12 сiчня

2 березня у МІМ-Київ стартує нова навчальна програма «Entrepreneurship». Щоб більше дізнатися про те, як побудована програма і в чому її переваги з-поміж інших, що пропонуються нині на ринку, поспілкувалися з ініціатором та керівником програми Гарі Реуше.